Pro základní funkčnost, zpříjemnění používání webu, analytické účely a v případě udělení souhlasu také pro účely cílení reklamy využíváme soubory cookies. Nastavení vlastních preferencí cookies můžete kdykoli upravit odkazem ve spodní části stránek.

KONTAKTY
Kontaktní informace

CENTRA  ALORAMEDICA .com

ALORAMEDICA.com 1  -  Poliklinika Hrabůvka,D.Martínka 2 Ostrava -Hrabůvka

 

ALORAMEDICA.com 2  - Ostrava - Poruba, 7.obvod Pustkovecká A

 

Centrální telefon  607 603 005 -  objednávky

Provozní doba :

Po -Pá  9-18 h - objednávky

 

 

E´mail --  aloramedica@gmail.com

 

 

 

 

 

Jako jediní v Česku se zabýváme individuální komplexními programy péče působící jako prevence nebo jako terapie bolestí zad,kloubů,migrén, ,namoženin,poúrazové stavy a další neurologické a revmatologické diagnózy

a další.

Tým tvoří kvalitní rehabilitační sestry s dlouhou praxí,vyškolené na základní francouzskou terapii bolesti.Od r.1995 máme tisíce spokojených klientů.Naše služby hradí některé pojišťovny.

Kosmetologický institut používá špičkové metody k terapii kůže a vrásek.Vyvinuli jsme luxusní dermoprogramy s dermokosmetickými přípravky. Sledujeme nejnovější poznatky v kosmetologii a biochemii kůže.Také zde provádíme klinické studie přípravků.

U nás zažijete  kvalitní špičkovou odbornou péči  v komfortním a klidném prostředí. Využíváme účinné látky  mnoha francouzských firem  a spolupracujeme s evropskými a japonskými instituty.RNDr.Bartošová je členem mnoha mezinárodních odborných společností.

Francouzská kvalita za české ceny

Expert na viditelné výsledky!